parkiet wykładzina klej lakier narzędzia
PROMOCJE

HeckmondwikeBroadrip

Wykładzina dywanowa filcowa

Broadrib to wielozadaniowa wykładzina do zastosowań ciężkich wykorzystywana szeroko w sektorze szkolnictwa. Wykładzina antystatyczna, posiada właściwości akustyczne redukujące hałas oraz termiczne zachowujące ciepło.


Iron Duke

Wykładzina dywanowa filcowa

Iron Duke jest płaską wykładziną dywanową typu „fibre bonded” przeznaczoną do obszarów nasilonej eksploatacji. Wykładzina antystatyczna, odporna na kółka samonastawne, nie pruje się i nie strzępi. Niskie koszty montażu.


Supacord

Wykładzina dywanowa filcowa

Wytrzymała i trwała, a przy tym atrakcyjna kosztowo, Idealny wybór do obiektów o dużym natężeniu ruchu. Supacord równie dobrze sprawdza się w biurach, i punktach sprzedaży, a także w bibliotekach i innych obiektach użyteczności publicznej.


Montage

Wykładzina dywanowa filcowa

Innowacyjna wykładzina Montage o charakterystycznej nierównomiernej fakturze powierzchni przeznaczona jest do zastosowań obiektowych i placówek edukacyjnych, w których estetyka i właściwości użytkowe odgrywają równie ważną rolę.


Array

Wykładzina dywanowa filcowa

Wyrazisty przeplatany wzór wykładziny wprowadza do każdego wnętrza charakterystyczny nowoczesny styl. Wykładziny te wyglądają fantastycznie na dużych powierzchniach, np. w biurach i na uczelniach.


Wellington velour

Wykładzina dywanowa filcowa

Wykładzina filcowa o powierzchni welurowej. Posiada właściwości zatrzymujące kurz, antystatyczna, właściwości akustyczne redukujące hałas oraz termiczne zachowujące ciepło. Niskie koszty montażu orz eksploatacji. Nie prują się i nie strzępią.