parkiet wykładzina klej lakier narzędzia
PROMOCJE

Listwy białe

Listwy przypodłogowe firmy NMC duropolimerowe są nowym pomysłem na wykończenie podłogi. Produkowane z twardego styroduru dają możliwość wykończenia tą samą listwą podłogi zarówno w pokoju jak i łazience czy kuchni, a wysoka gęstość materiału pozwala nie bać się uszkodzeń przy użytkowaniu. Listwy są przeznaczone do malowania farbą Ścienną co daje nieograniczone możliwości kolorystyczne, będą pasowały zarówno do podłogo drewnianej, paneli laminowanych oraz płytek ceramicznych. Proponowane profile listwy dają się dopasować do pomieszczeń o różnym charakterze -ozdobne do romantycznych wystrojów, proste do klasycznych wykończeń oraz nowoczesne ścięcia do nowatorskich projektówListwy białe malowane LAGRUS MDF

Listwy LAGRUS z lakierowanego MDF-u stanowią niewątpliwie eleganckie i nowoczesne wykończenie podłogi. Przy obecnym trendzie wybierania podłóg rozbielanych są mocniejszym akcentem podkreślającym kolor podłogi oraz wyraźne odcięcie powierzchni podłogi drewnianej od koloru ścian. Biała listwa przypodłogowa sprawia wrażenie powiększenia optycznego powierzchni.
Listwy produkowane są z materiału drewnopochodnego, pokrytego lakierem poliuretanowym o barwie nr 9003 z palety RAL. Dolna krawędź listwy jest izolowana przeciwwilgociowo, listwa posiada frezowania pod kable i gniazdka. W obecnej ofercie możemy znaleźć listwy z MDF-u wilgocioodpornego z przeznaczeniem do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności np. łazienek. Oferta 43 modeli pozwoli wybrać model pasujący do każdego wnętrza od klasycznych do nowoczesnych.

 

Kilka przykładów poniżej: