parkiet wykładzina klej lakier narzędzia
PROMOCJE

Lakiery podkładowe


Pallmann Pall-X 325

Jednoskładnikowy lakier podkładowy na bazie wodnej do stosowania na mocno chłonne gatunki drewna. Podkład zapewnia równomierny, jasny rysunek drewna i minimalizuje ryzyko bocznego sklejenia elementów.

Karta techniczna


Pallmann Pall-X 335

Jednoskładnikowy lakier podkładowy na bazie wodnej podkreślający kolorystykę drewna. Intensyfikuje rysunek drewna.

Karta techniczna


Pallmann Allbase

Jednoskładnikowy lakier podkładowy na bazie rozpuszczalnika, szczególnie zalecany na żywicznych i oleistych gatunkach drewna. Może być stosowany pod lakiery rozpuszczalnikowe i lakiery na bazie wodnej.

Karta techniczna


Lakiery nawierzchniowe


Pallmann Pall-X 96

Jednoskładnikowy lakier nawierzchniowy na bazie wdonej, przeznaczony do intensywnie użytkowanych podłóg w budynkach mieszkalnych i obiektach użytkowych.

Karta techniczna

Pallmann Pall-X 98

Dwuskładnikowy lakier nawierzchniowy na bazie wodnej przeznaczony do podłóg szczególnie intensywnie użytkowanych.

Karta techniczna

Pallmann SH 81

Dwuskładnikowy, chemoutwardzalny lakier rozpuszczalnikowy przeznaczony do lakierowania intensywnie użytkowanych podłóg parkietowych. Zawiera ok. 54% rozpuszczlaników.

Karta techniczna


Olejowoski


Magic Oil 2K

Kombinacja olejowo-woskowa gwarantuje zachowanie otwarto porowatej, oddychającej i dyfuzyjnej powierzchni podłogi. Dzięki dodatkom woskowym uzyskiwany jest efekt równomiernej aksamitno-matowej powierzchni podłogi.

Karta techniczna


Magic Oil 2K Color

Kombinacja olejowo-woskowa przeznaczona do impregnacji i uszlachetniania podłóg drewnianych.

Karta techniczna


Sojabase Plus

Kombinacja naturalnych olejów i wosków do impregnacji podłóg drewnianych zawierająca naturalny olej sojowy. Pozwala uzyskać otwarto-porowatą, oddychającą i dyfuzyjną powierzchnię podłogi.

Karta techniczna


Wypełniacze


Uni-Kitt

Spoiwo do mieszania z pyłem drzewnym na bazie rozpuszczalnikowej przeznaczone do wypełniania szczelin w podłogach drewnianych, wykazuje dobrą stabilność, dzięki czemu nie występuje zjawisko zapadania się spoin. Uni-kitt zawiera ok. 89% rozpuszczalników. Z tego względu zalecamy użycie produktów na bazie wody, które są bardziej przyjazne środowisku naturalnemu.

Karta techniczna


AllKitt

Spoiwo do mieszania z pyłem drzewnym na bazie alkoholu do wypełniania spoin o dobrej stabilności, dzięki czemu nie występuje zjawisko zapadania się spoin oraz nie jest możliwa penetracja wilgoci w wypełnionych spoinach.

Karta techniczna


Pall-X Kitt

Spoiwo do mieszania z pyłem na bazie wodnej przeznaczone do wypełniania szczelin w parkiecie, wykazuje dobrą stabilność, dzięki czemu nie występuje zjawisko zapadania się spoin.

Karta techniczna