parkiet wykładzina klej lakier narzędzia
PROMOCJE



Bona Sportive System

to kompletny program produktów do układania, konserwacji i renowacji drewnianych podłóg sportowych.


Bona Sportive Prime

Bona Sportive Primer jest 1-komponentowym lakierem podkładowym przeznaczonym do sportowych podłóg drewnianych, przed zastosowaniem lakieru nawierzchniowego Bona Sportive Finish. Nadaje on podłodze ładny wygląd i podkreśla naturalne piękno drewna.

Karta techniczna


Bona Sportive Finish

Bona Sportive Finish jest 2-komponentowym, w 100% poliuretanowym lakierem nawierzchniowym na bazie wody, przeznaczonym do drewnianych podłóg sportowych, zarówno w obiektach sportowych, jak i obiektach wielofunkcyjnych. Lakier ten spełnia normę DIN 18032:2 dotyczącą antypoślizgowości.

Karta techniczna


Bona sportive Paint

Bona Sportive Paint to specjalistyczne farby do malowania linii i pól na lakierowanych podłogach sportowych. Farby mogą być stosowane do malowania samych linii, jak również całych stref i pól. Dostępne są w ośmiu żywych kolorach, wszystkie z możliwością ich mieszania w celu uzyskania nieskończonej gamy kolorów niestandardowych.

Karta techniczna


Bona Sportive Cleaner

Bona Sportive Cleaner jest skondensowanym, lekko alkaicznym środkiem czyszczącym, przeznaczonym do częstego czyszczenia polakierowanych drewnianych podłóg sportowych.

Karta techniczna


Bona Sportive Cleaner Plus

Bona Sportive Cleaner jest skondensowanym, lekko alkaicznym środkiem czyszczącym, przeznaczonym do okresowego czyszczenia polakierowanych drewnianych podłóg sportowych, do usuwania tluszczu i innych zanieczyszczeń. Można go stosować miejscowo do usuwania śladów obuwia i gumy.

Karta techniczna